B612 İndir

B612 İndir

B612 İndir
B612 İndir

B612 İndir yeni bir fotoğraf ve resim ile ilgili uygulama ve onun başlıca kendinizi ve kendiniz fotoğraf çekmek için fırsat ve bu bugün için Selfie’ler denir.

B612 İndir türünün en iyi uygulamalardan biridir ve Red Dot kazandı 2015 Ödülü “Best of the Best” ve esas olarak mükemmel selfie uygulaması olarak tasarlanmıştır ve herhangi bir bulamayacağınız eğlenceli ve taze özellikleri ile yüklenir diğer uygulama.

Arka Kamera desteği, sen Selfie videolar, tüm bu ses ile tamamlanan küçük bir kaç saniye video klip ne kadar soğuk herkes sizin bakış aracılığıyla arkadaş dünyaya göstermek için alttan üste ekranı çekin edebilmek göstermek olacak ve daha çok, sadece B612 İndir.

B612 İndir diğer büyük özelliği Rastgele filtre ve size aradığınız tam filtreyi bulmak önce sonsuza dek sürebilir gibi bazen bile hissediyor, ama B612 indirin ile sadece rastgele düğmesine dokunun ve onun değil sadece, Descargar B612 in Spanish da akıllı resim ve çoğu gibi kullanarak sizi filtreler hangi hatırlar ve sizin için onları seçecektir.

Vignette B612 Online henüz bir daha araçtır ve daha koyu ve ile kendi albümü gerçekten orada gerçekten neyin önemli olduğunu ot resimde göstermek istediğim şey getirmek, şimdi B612 Baixar Portuguese almak ve başlamak için fotoğrafın sınırlarını yapmak için idealdir Selfie’ler.